Gaz Policyjny – gaz pieprzowy w przystępnej cenie

Żyjemy w czasach, w których szczególnie warto dbać o swoje bezpieczeństwo. Jest wiele zagrożeń, które możemy spotkać na swojej drodze np. wracając wieczorem do domu. Jak się okazuje, największym zagrożeniem jest dla nas drugi człowiek oraz agresywne zwierzęta. Czy istnieją sposoby na zminimalizowanie ryzyka oraz dające szansę obrony? Jak najbardziej! W sklepach specjalizujących się w samoobronie możemy zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju broń i inne przedmioty, które pomogą nam się obronić przed potencjalnym napastnikiem.

Wystarczy mała ilość substancji skierowana w stronę twarzy agresora, aby na dłuższy czas zniechęcić go do zrobienia nam krzywdy.

Broń, w postaci pałki teleskopowej bądź noża, wymaga od użytkownika wprawy w posługiwaniu się nią, a jak pokazują prowadzone badania, mało który Polak to potrafi. W związku z tym, najlepszym rozwiązaniem zostaje gas pieprzowy, pozwalający nam na unieszkodliwienie napastnika z dużego dystansu. Wystarczy mała ilość substancji skierowana w stronę twarzy agresora, aby na dłuższy czas zniechęcić go do zrobienia nam krzywdy. Schemat użytkowania tego produktu jest banalny – wystarczy go odbezpieczyć, skierować dyszę w stronę oponenta, a następnie nacisnąć spust.

Jaki gaz najlepszy?

W rozmowie z właścicielem wrocławskiego sklepu, sprzedającego m.in. gazy pieprzowe, zapytaliśmy, po które produkty klienci sięgają najchętniej: „Bardzo dużym powodzeniem cieszy się Gaz pieprzowy Policyjny – jest to produkt stosunkowo tani o bardzo skutecznym działaniu. Już minimalne ilość wystarczą, aby unieszkodliwić napastnika. Gaz dostępny jest w wersji żelowej, która jest o wiele lepsza od tych w formie aerozolu, ponieważ strumieniem żelu jest o wiele łatwiej wycelować, a dodatkowo nie musimy martwić się o kierunek wiania wiatru.” – tak na nasze pytanie odpowiedział Mirosław Sosnkowski, czyli osoba z dużym doświadczeniem w branży oraz wiedzą, którą stara się przekazywać codziennie swoim klientom.