Winor Bermuda i Winor Santiago

Rowery renomowamej marki Winor to klasa sama w sobie. Modele Bermud i Santiago należą do rodziny rowerów trekkingowych. Bermud dostępny jest zarówno w wersji z ramą damską, jak i męską.

To, co wyróżnia oba modele niezwykły komfort z jazdy, Wyposażone są w wygodne siodełka Selle Royal, dzięki któremu wygodnie przejedziemy wiele kilometrów. Po drodze niestraszne będą nam żadne dziury- rowery posiadają amortyzację zamontowaną w widelcu. Zamontowane przerzutki chodzą płynnie, więc bez problemu każdy podjedzie pod najbardziej strome wzniesienie. Modele oparte są na aluminiowej ramie skonstruowanej w ergonomiczny sposób, Warto wspomnieć, że rowery są bogato wyposażone- oświetlenie na dynamo, bagażnik i błotniki.

 

Przemyślana konstrukcja jest wykonana z komponentów najwyższej jakości. Świetnie sprawdzi się jako rower na co dzień, dla osób aktywnych. Bez problemu można poruszać się nim po mieście, nawet po niekiedy dziurawych polskich drogach, przewieźć małe zakupy i komfortowo dotrzeć do pracy, domu czy na spotkanie z przyjaciółmi. Jednak w weekendy nie trzeba odstawiać go do garażu- za miastem rowery Winory również pokazują na co je stać.

Komfortowo dotrzemy nimi na piknik za miastem czy zdobędziemy pobliskie wzgórze. Stosunkowo lekkie, z bogatym wyposażeniem i wyprodukowane przez markę będącą gwarancją jakości. Idealny wybór dla osób szukających roweru trekkingowego.

Winora Bermuda

Zobacz wszystkie modeli Winory w PM Bike: https://www.pmbike.pl/rowery-winora