Oprawki Ralph Lauren

Nie każdemu to wiadomo, lecz jeden z największych projektantów swoją karierę zaczął od sprzedaży… krawatów. Dzięki swojemu wyrafinowanemu stylowi rozeszły się one szybciej niż by można przypuszczać, co tylko zachęciło młodego twórcę do rozwijania skrzydeł w dziedzinie mody. Początkowo marka Ralpha Lauren’a oferowała jedynie okulary przeciwsłoneczne dla pań, jednak z czasem uległo to zmianie i w szerokiej ofercie modeli każdy, niezależnie od płci, odnajdzie swój idealny, wymarzony model. Dokładnie w 2015 roku podmarka Polo Ralph Lauren zainicjowała produkcję linii okularów stworzonej z myślą o mężczyznach, którzy od tamtej pory mogli korzystać z dobrodziejstw znanej marki.

Ponadczasowy styl i klasa rodem z amerykańskich filmów- niegdyś dostępne tylko dla wybranych, dziś osiągalne dla każdego. Elegancka, gwarantująca wyroby na wysokim poziomie marka okularów Ralph Lauren to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek na świecie.

Okulary Ralph Lauren

Ralph Lauren- ponadczasowa elegancja

Marka okularów Ralph Lauren jest idealna dla każdego, zarówno dla pań, jak i dla panów. Modele dla pań cechują się wyjątkowo eleganckim i nowoczesnym designem, podkreślającym wyrafinowany styl posiadaczki. Jest to jednak model przede wszystkim dla pan ceniących sobie klasyczną elegancję- wykonany z najwyższą dokładnością produkt to idealna gratka dla najbardziej drobiazgowych klientek. Słynne logo to w niektórych modelach wręcz element konstrukcji.

Panowie, szczególnie ci, którzy są miłośnikami motoryzacji w stylu vintage, to idealni odbiorcy okularów Ralpha Lauren’a. Motoryzacja to jedno z zamiłowań samego twórcy słynnej marki, według którego samochody to dzieła sztuki, wśród których każdy z nich posiada swój własny charakter, oraz duszę. W modele wpleciona jest charakterystyczna kolorystyka oraz rozliczne nawiązania do świata dawnych samochodów. Miłośnicy sportów skorzystać bogatej kolekcji modeli Polo Ralph Lauren– kolekcja ta została stworzona specjalnie dla fanów aktywnego trybu życia.

Główna cechą okularów Ralpha Lauren’a jest to, że są one nie tylko ponadczasowe, lecz także- zależnie od dobranych modeli- pasują na każdą okazję. Wyjazd na wakacje, różne wydarzenia terenowe lub spotkanie z poważnym kontrahentem- okulary te zawsze dodają tzw. „sznytu” oraz wyraźnie pokazują, że ich właściciele dobrze wiedzą, co to znaczy dobrać stylowe dodatki. Ralph Lauren to wręcz synonim do słów „klasa” i „elegancja”. Osoby pragnące być na czasie po prostu muszą poszerzyć swoją kolekcję o okulary tej marki.

Oprawki korekcyjne Ralph Lauren

Oprawki do szkieł korekcyjnych Ralph Lauren to niesłychana gratka dla miłośników mody- fani stylu amerykańskiego, oraz danych filmów, w których można było podziwiać najsłynniejsze gwiazdy w okularów jednego z największych gigantów w branży optycznej. Główne cechy oprawek korekcyjnych tej marki to wyjątkowa wytrzymałość- są one niezwykle odporne na pęknięcia czy odpryskiwanie farby. Model dobrany odpowiednio do kształtu twarzy będzie tak wygodny, że będzie można zapomnieć o tym, ze nosi się jakiekolwiek okulary.

Dodatkowo, jeśli komuś bardzo zależy na dobraniu innego koloru oprawki niż wszechobecna i popularna czerń, w ofercie znajdą się oryginale barwy typu havana, navy blue lub tortoise.

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne od Ralpha Lauren’a to niezwykła kolekcja stworzona przez człowieka, który… w ogóle nie był na to przygotowany. Wbrew pozorom, twórca jednej z największych marek na świecie nie ma wykształcenia zawodowego w kierunku tworzenia projektów ubrań czy dodatków.

A jednak- jego wyrobami zachwycają się najbardziej zamożni ludzie na całym globie. Ralph Lauren to nie tylko marka okularów. Ralph Lauren to także symbol sukcesu i spełnienie słynnego ‘snu amerykańskiego’ o bogactwie i sławie oraz żywy dowód na to, ze liczy się przede wszystkim to, do czego mamy predyspozycje i zawzięta praca w tym kierunku. Jeden z najbogatszych ludzi na świecie projektuje nie tylko okulary, lecz także ubrania, biżuterię, lub zegarki. Linia jego kosmetyków znajduje się dziś w ofercie produktów francuskiej firmy L’Oreal.

Okulary przeciwsłoneczne marki Ralph Lauren to gwarancja nie tylko wyjątkowo szykownego wyglądu, lecz także najwyższy poziom ochrony przed słońcem. Wysoka jakość wyrobu gwarantuje, ze z zakupionych okularów korzystać można przez lata. Z kolei oprawki do szkieł korekcyjnych to gwarancja korygowania wady wzroku w wyjątkowo stylowy sposób.

Po oprawki Ralpha Lauren’a zapraszamy do salonu stacjonarnego Soczewki24 oraz na stronę internetową soczewki24.pl.