Recenzujemy – Shiny Garage Jet-Black Exterior Trim Restorer

Zastanawiasz się jak przywrócić blask plastikowym elementom znajdującym się po zewnętrznej stronie twojego samochodu? Możesz to zrobić używając profesjonalnego dressingu.

Pielęgnowanie karoserii oraz plastików nie należy do zadań łatwych, a przede wszystkim krótkich. Porządne dopieszczenie każdego detalu łącznie z wyczyszczeniem, naniesieniem wosku i polerki to zabieg wymagający kilku ładnych godzin pracy. Dziś recenzujemy jeden z produktów, który na pewno zadowoli każdego fana auto detailingu. Jest nim świetny dressing do plastików od Shiny Garage. Nasz produkt otrzymaliśmy od sklepu Urban Detailing.

Zacznijmy od informacji stricte productowych. W sklepie dostaniecie go już za 35 złotych w wersji 1/4 litra. Zapewne zapytacie – dużo to czy mało? Odpowiedź jest prosta – dużo. Dlaczego? Jet-Black Exterior Trim Restorer (JBETR) jest bardzo wydajny! Recenzowany przez nas preparat naprawdę się sprawdził. Jego rolą jest porządne wyczyszczenie, nabłyszczenie oraz przywrócenie dawnej świetności plastikom zewnętrznym, co więcej służy on zabezpieczeniu plastików na przyszłość. Dzięki jego wykorzystaniu nie musimy martwić się o to, że wkrótce plastiki znów będą wyglądać szkaradnie. Nawet teraz zimą, kiedy na drodze błoto pośniegowe, a z nieba często pada deszcz ze śnieg, plastiki w naszej Skodzie Octavii z 2011 roku świetnie wyglądają. Niezależnie od tego jakiej marki jest twój samochodów, zawsze możesz zadbać o jego wygląd.

Produkt od Shiny Garage nie zawiera benzyny, co sprawia, że jego używanie jest bezpieczne dla każdego fana motoryzacji, co więcej przypadkowe przedostanie się go do trawy czy wody nie zaszkodzi środowisku oraz formom życia tam się znajdującym. Jet Black jest nie tylko wydajny, ale także nieźle pachnie i fajnie się rozprowadza – ma stosunkowo kremową konsystencję. To innych jego zalet należy skład – są to woski, silikony oraz plastiki naprawdę wysokiej jakości.


Gdzie możesz kupić produkt?

Nasza ocena: 85% 👍

jet-black

Przypisane znaczniki: