Wyposażenie medyczne online

Wyposażenie gabinetów to dział z podstawowymi i pomocniczymi wyrobami medycznymi skierowanymi do placówek medycznych: szpitali, przychodni, domów opieki, prywatnych gabinetów fizjoterapii.

Dedykowany sprzęt ma za zadanie ułatwić Państwa pracę i przeprowadzanie zabiegów. W ofercie dobrych sklepów medycznych znajdują się produkty najwyższej jakości, znanych i cenionych producentów, którzy solidność potwierdzają licznymi testami i certyfikatami.

Parawany medyczne

sprzęt rehabilitacyjny onlineParawany medyczne to część wyposażenia, która powinna znaleźć się w każdym gabinecie. Dba przede wszystkim o komfort i intymność Pacjenta. Parawany dostępne są w różnych wymiarach pozwalające stworzyć jak najbardziej dogodne warunki przebierania się Pacjenta. Co najważniejsze, produkty są solidne i łatwe pod względem utrzymania czystości.

Szczególną popularnością cieszą się parawany drewniane jedno-dwu- lub trzyskrzydłowe. Konstrukcja wykonana została z bardzo twardego i odpornego na uszkodzenia drewna bukowego. Dodatkowo parawan doposażono o gumowane kółka jezdne, umożliwiające jego swobodnie przemieszczanie. Ekrany wykonane z połączenia elany z bawełną zapewniają ochronę przed ścieraniem. W ofercie sklepu internetowego X-REH znajdą Państwo parawany metalowe, wykonane z lekkich konstrukcji.

Co ważne, każdy z parawanów może zostać dopasowany do koloru Państwa gabinetu pod względem koloru ekranu i stelaża.

Stoliki pod aparaty

Stoliki pod aparaty to szeroki wybór specjalistycznych stołów dedykowanych urządzeniom wykorzystywanym między innymi w fizjoterapii. Doskonale sprawdzą się również w warunkach domowych. Szeroki wybór stolików umożliwia dopasowanie ich do Państwa indywidualnych potrzeb. W ofercie znalazły się m.in. proste stoliki jedno-, dwu-, lub trzypółkowe doposażone w szufladę. W opcji dodatkowej przewidziano dostępność listwy zasilającej na kilka gniazd oraz dodatkowy wspornik na przewody. Metalowa konstrukcja stolików zapewnia im stabilność, a jednocześnie lekkość.

Produkty są odporne na szybką eksploatację i umożliwiają ponadto dezynfekcję bez szkody na ich konstrukcji. Rozbudowane modele stolików posiadają również uchwyty na żele lub papier, co zwiększa komfort pracy lekarza. Stoliki posiadają ergonomiczne uchwyty i kółka jezdne umożliwiające ich szybką mobilność. Półki ponadto zostały zabezpieczone na krawędziach, co chroni stojący na nim aparat przed przypadkowym zrzuceniem.  

Taborety medyczne

Taborety medyczne to specjalistyczne siedziska dedykowane gabinetom fizjoterapii. Cechuje je wygoda, funkcjonalność i prosty, miły dla oka projekt. W ofercie znalazły się zarówno taborety stabilne, jak i jezdne. Taboret medyczny na kółkach z oparciem posiada płynny system regulacji wysokości gazowej. Siedzisko zostało pokryte łatwo zmywalną i miękką tapicerką, umożliwiającą dezynfekcję bez szkody na jakości materiału.

Wybór koloru obicia pozwala na dostosowanie taboretu do gabinetu i pozostałych sprzętów rehabilitacyjnych: stołu, kozetki, leżanki. Taboret medyczny bez oparcia to stabilne siedzisko z płynną regulacją wysokości.

Podobnie, jak produkt z oparciem, został wykończony tapicerką łatwą w utrzymaniu czystości i dającą możliwość dezynfekcji, bez uszczerbku na jakości materiału. Grubość tapicerki sprawia, że jest ona odporna na ścieranie.

Schodki medyczne

Schodki medyczne to produkty dedykowane do gabinetów rehabilitacji Pacjentów z zaburzeniami ruchu. Umożliwiają sprawne wejście i zejście na kozetkę, leżankę, czy łóżko rehabilitacyjne. Oferowane przez sklep schodki cechują się bardzo wysoką jakością, co przekłada się ich na wieloletnią eksploatację bez widocznych śladów niszczenia. W ofercie znajdą Państwo schodki drewniane, jak i metalowe. W odpowiedzi na różne stopnie sprawności Pacjentów przygotowane zostały schodki jedno- i dwustopniowe, dodatkowo wzmacniane nakładkami gumowymi.

Pozostała oferta wyposażenia medycznego gabinetów

W ofercie wyposażenia medycznego gabinetów znajdą Państwo zestaw foteli medycznych dedykowanych fizjoterapeutom i lekarzom innych specjalności. Są to: fotele ginekologiczne, fotele zabiegowe, fotele do pobierania krwi oraz dializ. Każdy z nich łączy w sobie komfort Pacjenta i ułatwienie pracy lekarza. Każdy z foteli został doposażony w dodatkowe funkcje ich pełnej regulacji jak i mobilności. Wszechstronność produktów sprawia, że mogą być one stosowane w różnych gabinetach, zapewniając kompleksową możliwość przeprowadzania zabiegów. Dodatkowo każdy z foteli może zostać spersonalizowany pod względem koloru obicia zgodnego z Państwa wytycznymi.

Stoły medyczne w ofercie sklepu X-REH to szeroka gama produktów do wyposażenia gabinetów w wielosekcyjne stoły zabiegowe. Zebrane produkty oferują pełną funkcjonalność pod względem regulacji i dostosowania ich do pracy lekarza. W ofercie znalazły się: stoły zabiegowe z regulacją elektryczną i hydrauliczną, stoły do transportu chorych, kozetki i stoliki do badań niemowląt.