3 oryginalne pomysły na wyznanie miłości

Wyznawanie miłości drugiej osobie to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaką możemy w życiu zrobić.

A żeby było jeszcze piękniej – można to zrobić nie tylko za pomocą tych dwóch słów – istnieje szereg sposobów na okazanie tego wyjątkowego uczucia ukochanej lub ukochanemu. Jeśli oboje cenicie sobie niebanalne pomysły, warto zapoznać się z naszymi propozycjami wyznań miłosnych w zupełnie innej formie.

Podarunek z Waszym wizerunkiem

Ludzkie twarze są motywem na wielu przedmiotach – pojawiają się już nie tylko na klasycznych fotografiach, lecz też na poduszkach, koszulkach i wielu innych. Jeśli jednak T-shirt z Waszym zdjęciem do Ciebie nie przemawia, możesz zrobić coś zupełnie innego. Istnieje dzisiaj możliwość stworzenia puzzli z dowolnie wybranym motywem. Zamów puzzle wykonane z Waszego zdjęcia i podaruj je ukochanej osobie.

Możesz ustalić, na ile kawałków mają one być podzielone. Wówczas oboje możecie mieć frajdę ze składania obrazka przedstawiającego Was. Możesz też wybrać opcję kilku większych kawałków i poukrywać je w różnych miejscach, podczas gdy druga osoba będzie musiała je znaleźć.

Sposobów na przeprowadzenie poszukiwań jest wiele – możesz ukrywać kawałki w różnych miejscach w domu, lub nawet pójść dalej i wybrać w okolicy miejsca, które są wam szczególnie bliskie – uważaj wówczas jednak, by Twojego podarku nie znaleźli np. fani geocachingu.

T-shirt z zabawnym nadrukiem

A najlepiej dwa! Rośnie popularność koszulek dla par, na których napisy ulegają wzajemnemu uzupełnianiu. Jeśli jednak nie przepadasz za noszeniem koszulek tego typu, a Twoja druga połówka je uwielbia lub przynajmniej nie ma nic przeciwko, pomyśl o zakupie jednego T-shirtu.

W tym przypadku możesz wyznać miłość z przymrużeniem oka – poprzez zabawny tekst, jaki będzie pamiątką jeszcze przez długi czas. W niektórych miejscach masz również możliwość zaprojektowania własnego napisu, który najlepiej odzwierciedli Wasze wyjątkowe uczucie.

Kartka z historyjką obrazkową

Czy przypominasz sobie zabawę ze szkoły podstawowej z historyjkami do uzupełnienia? W kartach pracy były naklejki, którymi zastępowano część słów. Do czego zmierzamy? Wymyśl krótką historię, której głównymi bohaterami będziecie Wy dwoje.

Możesz też zrelacjonować jedną z sytuacji z Waszym udziałem lub zrobić cokolwiek innego – kup lub samodzielnie wykonaj kartkę, na której umieścisz swoje opowiadanie, po czym część słów zastąp obrazkami. Możesz wyciąć je z gazet, znaleźć w sieci lub nawet wykonać proste rysunki samodzielnie. Wyznanie może przyjąć formę humorystyczną, poruszającą lub połączyć obie te koncepcje – taka kartka zarówno rozbawi, jak i chwyci za serce.

koszulka dla par

Małe gesty o wielkim znaczeniu

Czasem nie trzeba szukać daleko. Przyjrzyj się, czy Twoja druga połówka nie potrzebuje przypadkiem jakiegoś drobiazgu, który możesz jej podarować lub – jeszcze lepiej – wykonać samodzielnie. Zastanów się, czy podarunkiem nie byłby czuły gest – zaopiekowanie się ukochaną osobą poprzez wspólnie spędzony czas czy też wyręczenie w domowych obowiązkach i innych sprawach.

Wyznaj miłość na miliony sposobów! 

Miłość możesz wyznawać na różne sposoby, jakie tylko przyjdą Ci do głowy i sprawią radość drugiej osobie. Kto jednak powiedział, że zawsze musisz używać tych samych słów? Zostaw karteczkę z napisem “Mi amas vin”, “Te dua”, lub bardziej znajome “Je t’aime”. A jeszcze lepiej, zostaw kilka takich karteczek. Miłość w każdym języku brzmi inaczej, niemniej jednak każdy będzie źródłem radości. Możesz też umieścić taki napis na koszulce z nadrukiem. Lub kupić gotowy T-shirt w sklepie internetowym Top Koszulki.