Hurtownia odzieży – czy to dobry sposób, aby zaoszczędzić?

Moda się zmienia. Coś, na czego punkcie szalały najbardziej znane trendsetterki minionej wiosny, wcale nie musi być modne w nadchodzącym roku. Żeby nie wypaść z gry i nie prezentować się niemodnie trzeba stale doposażać swoją szafę w nowe elementy. Dotyczy to nie tylko prywatnych szaf wszystkich kobiet, ale przede wszystkim butików z odzieżą damską w różnym stylu. Gdzie kupować odzież do sklepu, aby nie wydawać zawrotnych sum na nowy towar, ale jednocześnie zawsze mieć ciekawy i modny asortyment? Rozwiązaniem są hurtownie odzieży.

Dla kogo są hurtownie odzieży?

Hurtownie odzieży to miejsca stworzone z myślą o osobach, które chcą zamawiać modne ubrania w większych ilościach, za naprawdę rozsądne pieniądze. Asortyment zazwyczaj dostępny jest w paczkach, w których dany model na przykład bluzki znajduje się po jednej sztuce z każdego rozmiaru. Często można też samodzielnie kompletować całe paczki wybranych ciuchów tak, aby wybierać tylko te rozmiary lub kolory, które najlepiej się sprzedają wśród klientek butiku.

Tego typu miejsca powstały przede wszystkim z myślą o właścicielach sklepów i butików z odzieżą. Dzięki temu, że paczki ubrań często zawierają kilka sztuk, to doskonały sposób na utrzymanie szerokiego wyboru w sklepie przy jednoczesnym braku konieczności ponoszenia dużych inwestycji na wiele sztuk danego sweterka, bluzki lub sukienki. Jeśli model będzie cieszył się popularnością, z łatwością można go domówić w wybranych rozmiarach. Sprawia to, że klientki mają w czym wybierać, a właściciel sklepu nie ponosi żadnych strat w związku z niesprzedanym towarem.

Hurtowe sklepy odzieżowe zarówno online, jak i stacjonarne mogą być też miejscem do robienia zakupów przez osoby, które nie prowadzą własnej działalności. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się hurtownie, w których to klient sam decyduje, jakie rozmiary wchodzą w skład zamawianej paczki danego modelu. Dzięki temu można na przykład zamówić kilka takich samych swetrów, w tym samym rozmiarze, ale w różnych kolorach lub razem z koleżankami zdecydować się na zakup tego samego modelu o identycznym odcieniu, w różnych rozmiarach. Coraz częściej hurtownie umożliwiają również zakup pojedynczych sztuk. Jest to sposób na zamówienie wymarzonych ciuchów bez konieczności dopłacania marży, którą narzuca detalista.

Czy to naprawdę się opłaca?

Zakupy w hurtowni to doskonały sposób na urozmaicenie asortymentu w dużych i małych sklepach. W przypadku posiadania zaufanego dostawcy można liczyć na dodatkowe rabaty i upusty dla stałych klientów. Sklepy hurtowe oferują często bardzo szeroki wybór rozmaitych ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W zależności od rodzaju sklepu można zamawiać ubrania w różnym stylu i na różne okazje, które na pewno przyciągną grono klientek, które pragną być modne i wyróżniać się na tle kobiet ubranych w przygotowywane masowo kolekcje z popularnych sieciówek.

Obecnie nowoczesne hurtownie odzieżowe, takie jak na przykład hurtownia Lema, oferuję sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Taki sposób robienia zakupów jest bardzo łatwy i przystępny i sprawia, że można uzupełniać asortyment sklepu na bieżąco, w ciągu dnia sprzedaży. Pozwala to zaoszczędzić czas i sprawia, że nie trzeba zabierać ze sobą pracy do domu, aby wykonywać zamówienia po godzinach lub zrywać się wcześnie rano i jechać po towar przed otwarciem sklepu.

Hurtownie odzieżowe to idealny sposób na uzupełnienie asortymentu w różnej wielkości sklepach z ubraniami. Konkurencyjne ceny, modne kroje i ciekawe wzory dostępne w ofercie hurtowni Lema sprawiają, że jest to najlepszy możliwy wybór dla każdego, kto prowadzi butik z ciuchami, które odpowiadają największym obecnym trendom. Dużym atutem tej hurtowni jest również dostępność ubrań plus size.

 

Przypisane znaczniki: