Łóżka hotelowe – czym się wyróżniają?

Udając się do hotelu każdy zakłada, że znajdujące się w nim łóżko będzie wygodne i nie będzie miał problemów z zasypianiem. Niespełnienie tego warunku przez hotelarzy może skutkować niezadowolonym klientem, który już więcej nie wróci do tego hotelu. Można temu zapobiec wyposażając pokoje w najlepsze i najbardziej wytrzymałe łóżka, stworzone z myślą o hotelach. Nie popełniaj błędu i nie ryzykuj utratą klientów oraz złą renomą. Zainwestuj w łóżka, a będziesz często witał w swoim hotelu stałych klientów.

Wytrzymalsze niż domowe łóżka

Meble hotelowe z założenia muszą być o wiele wytrzymalsze od łóżek przeznaczonych do użytku domowego, jest to spowodowane ich przeznaczeniem. Łóżko jest podstawowym i niezbędnym meblem w hotelu, klienci zawsze z niego korzystają, dlatego jest narażony na szybkie zużycie. Mając na uwadze docelowy sposób użytkowania trzeba bardzo uważnie wybierać łóżka, zwracając szczególną uwagę na ich wytrzymałość i jakość, bo bez nich nawet najpiękniejsze łóżko rozczaruje klienta, a niezadowolony klient, często staje się automatycznie byłym klientem.

Miękki materac bardzo szybko stanie się bezużyteczny w takim miejscu jakim jest hotel, dlatego zaleca się wybór twardszych materacy wykonanych z wytrzymałych materiałów. Ważne są też ramy łóżek, które muszą przetrwać jak najdłużej, muszą być możliwie jak najbardziej wytrzymałe. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie najbardziej wytrzymałe łóżka, bo stworzone z surowca, który nie zawodzi, a mianowicie z drewna. Tak, z drewna. Niby nic niezwykłego, ale przecież każdy z nas wie, że żadna płyta czy metalowe ramy nie mogą się równać wytrzymałością z prawdziwym drewnem. Właśnie dlatego te łóżka są wyjątkowe i idealnie pasują do pokoi hotelowych, ponieważ spełniają wszystkie wymagane funkcje hotelowych łóżek. Nie tylko wyglądają nietuzinkowo, ale także są bardzo wytrzymałe i bez wątpienia ich ramy przetrwają lata.

Prosta droga do posiadania niepowtarzalnych mebli

łóżka hotelowe od producentaNasze łóżka są przeznaczone do wnętrz hotelowych. Klient może wybrać gotowy projekt łóżka z katalogu. Istnieje także możliwość wykonania łóżek na zamówienie. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, żeby wszyscy byli zadowoleni.  Mamy świadomość, że klienci mogą chcieć łóżko innej wysokości, z innym zagłówkiem lub po prostu wykonane w innym stylu niż te prezentowane w katalogach. W pełni to rozumiemy, każdy chce mieć niepowtarzalne meble i my możemy Państwu pomóc w przeniesieniu ich z wyobraźni do rzeczywistości. Uważamy, że każdy pomysł zasługuje na szansę i dołożymy wszelkich starań, żeby byli Państwo zadowoleni.

Każdy taki projekt łóżka jest produkowany zgodnie z zamówieniem klienta i dopasowany do jego potrzeb. Nie wszystkie zmiany w projektach są jednak możliwe do wykonania ze względów technicznych, bo przecież takie łóżka muszą być bardzo wytrzymałe i musimy zachować pewne standardy przy ich wykonaniu.

W naszych łóżkach niezmienna jest tylko jakość, niezależnie od projektu, zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby łóżka były wytrzymałe i dopracowane w każdym szczególe. Czas wykonania zamówienia na podstawie wytycznych klienta może być dłuższy niż w przypadku wykonania mebli znajdujących się w katalogu. Przyczyną jest to, że prace nad projektem i jego realizacją trwają dłużej niż przy wykonaniu łóżek z katalogu, gdzie projekt jest już wcześniej gotowy. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby jak najbardziej skrócić czas produkcji, a zamówienia jak najszybciej trafiły do naszych klientów.


Meble hotelowe od wielu lat wykonują specjaliści: www.furnimeb.com.