Najpopularniejsze kabiny prysznicowej – jakie marki warto znać?

Decydując się na zakup kabiny prysznicowej bierzemy pod uwagę różnorodne aspekty. Niekiedy ważniejsza jest dla nas cena czy materiał z którego zostały wykonane ścianki kabiny, a innym razem szukamy modelu wyposażonego w dużą ilość gadżetów. Zakup kabiny prysznicowej jest przeważnie inwestycją na długi czas, dlatego tak ważne jest to aby zdecydować się na model, który spełnia nasze oczekiwania w maksymalnym stopniu.

W sklepach oferujących kabiny prysznicowe znajdziemy modele rożnych marek. Warto przed dokonaniem ostatecznego wyboru dokładnie zapoznać się, które z nich są najpopularniejsze i najchętniej wybierane przez klientów. Dzięki temu wybór tej jedynej, spełniającej nasze oczekiwania, będzie znacznie łatwiejszy.

Sea-Horse

Firma Sea-Horse posiada bogatą ofertę kabin prysznicowych różniących się zarówno kształtem, wysokością czy zastosowanym materiałem. Modele kabin tej firmy są często wybierane ze względu na szeroką gamę kolorystyczną zastosowanego szkła. Dzięki temu wybranie kabiny pasującej wizualnie do łazienki nie jest trudne. Cechą charakterystyczną produktów firmy Sea-Horse jest nowoczesny ich wygląd i minimalistyczna budowa. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one w prostych wnętrzach, które obecnie są bardzo popularne. Szkło stosowane przy wykonywaniu kabin jest hartowane co gwarantuje wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Możliwe jest również wybranie modelu wyposażonego w magnetyczną uszczelkę. Proste kształty kabin gwarantują łatwość utrzymania czystości. Polecamy np. ten model kabiny hydromasażowej Sea-Horse.

HydroSan

Firma HydroSan w swojej ofercie posiada zarówno kabiny prysznicowe jak i wanny, jacuzzi, baseny i sauny. Kabiny oferowane przez ową firmę są bogato wyposażone w różnego rodzaju dodatkowe akcesoria takie jak hydromasaż, światła, radio, masażery do stóp. Kabiny są wzbogacone w aluminiowe panele, dzięki którym możliwe jest sterowanie załączonymi gadżetami. Mimo, że kabiny firmy HydroSan, ze względu na swoje ekskluzywne wyposażenie są znacznie droższe od tradycyjnych modeli, są jednymi z częściej wybieranych. Gwarantują one niepowtarzalny komfort oraz wygodę użytkowania. Są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że będą służyły przez wiele lat. Co więcej, kabiny te mimo ekskluzywnego wyposażenia świetnie wpasują się zarówno w nowoczesne jak i tradycyjne wnętrza łazienek.

Durasan

otwarta kabina prysznicowaFirma Durasan specjalizuje się przede wszystkim w tradycyjnych kabinach, które dzięki swojej prostej budowie sprawdzą się w aranżacji każdej łazienki. Firma oferuje różnorodne kształty i wysokości kabin, co również jest sporą zaletą. Ceny kabin są przystępne, dlatego warto zapoznać się z ofertą zwłaszcza w przypadku gdy dysponujemy ograniczonym budżetem. Większość modeli wyposażona jest w ścianki, których szło pokryte jest powłoką Easy Clean, która ułatwia zachowanie czystości. Decydując się na kabiny Durasan możemy liczyć na wysoką jakość wykonania i mocne, wytrzymałe materiały, dzięki którym zakup będzie służył nam przez wiele lat.

Kerra

Kabiny marki Kerra doskonale sprawdzą się zwłaszcza w nowoczesnych i minimalistycznych łazienkach. Firma ta oferuje zarówno kabiny z hydromasażem, wyposażone w radio, oświetlenie i wentylatory, jak i proste, bardziej tradycyjne modele. Firma Kerra w swojej ofercie posiada również kabiny przystosowane do popularnych obecnie instalacji bezbrodzikowych. Kabiny te występują w wielu kombinacjach – mogą posiadać otwierane lub rozsuwane drzwi. Większość modeli wyposażona jest w szkło pokryte powłoką Kerra Protcet, która dodatkowo ułatwia zachowanie ścianek w dobrym stanie. Kerra oferuje przede wszystkim  minimalistyczne modele, które dzięki swojej prostocie prezentują się bardzo lekko i są łatwe w utrzymaniu w czystości.