Oświetlenie domu – na co się zdecydować?

Nie wyobrażamy sobie domu bez światła. To oczywiste. Gdy jednak przychodzi do wyboru konkretnych lamp, mamy niemały dylemat. W każdej dostępnej ofercie pozostaje bowiem tak wiele modeli i wzorów, że ciężko jest nam się zdecydować na jakikolwiek.

Nie ulega jednak wątpliwości, że od jakiegoś czasu prym wiodą lapy LED. Cały szereg ich zalet sprawia, że znajdują one coraz więcej wielbicieli. I nic w tym dziwnego. Jako nowoczesne rozwiązania, gwarantują one bowiem nie tylko oszczędność, ale również światło najwyższej jakości. Szukając z kolei modeli wzbogaconych o dodatkowe, ciekawe funkcje – też się nie zawiedziemy. Sklepy takie, jak DE LUX proponują lampy z portem USB, sterowane smartfonem lub wyposażone w ładowarkę. Ale do rzeczy – jakie są główne zalety lamp LED?

Lampy LED – charakterystyka i zalety

Po pierwsze, warto zaznaczyć, że wraz z postępem technologicznym koszty produkcji lamp LED znacznie spadły. A to sprawiło z kolei, że ceny za takowe modele nie są już tak wygórowane, jak miało to miejsce jakiś czas temu. Przy czym jakość oświetlenia tego rodzaju lamp cały czas rośnie!

Po drugie, diody LED wytwarzają mniej ciepła, niż inne ich odpowiedniki. Co to oznacza? Między innymi to, że w upalne dni siedząc przy biurku, nasza lampa nie będzie dodatkowo emitować ciepła. Zawsze pozostanie chłodna w dotyku i w stu procentach bezpieczna. Jej niewielkie rozmiary i elegancki design sprawia też, że pasuje ona w zasadzie do wszystkich pomieszczeń i wnętrz.

Co więcej, diody dają też możliwość wyboru dowolnej barwy. Podstawowe ich rodzaje dostępne są więc kolorze białym, żółtym, niebieskim, czerwonym, a także zielonym. A to sprawia, że zgodnie z własnymi potrzebami i oczekiwaniami, możemy wybrać kolorystykę najbardziej nam odpowiadającą.

A co najważniejsze, lampy LED, to niepodważalna oszczędność energii. Szacuje się, że wytwarzają one światło mniej więcej 50 000 godzin bez konieczności wymiany wewnętrznej żarówki. Gdy zależy nam na rozwiązaniach ekonomicznych, ale i ekologicznych, LED-y zdają się być idealnym wyborem. Biorąc pod uwagę to, że emitują też światło dokładnie pokrywające obszar roboczy, bez żadnych odblasków – przy pracy biurowej stanowią rozwiązanie szyte na miarę.

Lampa Sunlight

Lampa biurkowa SUNLIGHT czarna – sklep de-lux.pl

Trzy lampy bestsellery w sklepie De-Lux

Sklepem, który zajmuje się sprzedażą lamp LED-owych jest wspomniany, internetowy sklep https://de-lux.pl/lampy
W jego ofercie znajdziemy nie tylko najbardziej popularne rozwiązania w formie lamp stojących i biurkowych, ale również swoiste bestsellery.

Ciekawym modelem jest na przykład lampa sterowana telefonem, a więc lampa biurkowa SUNLIGHT. Dodatkowa funkcja w postaci możliwości ustawień na odległość z pewnością trafi w gusta wielbicieli gadżetów i nowoczesnych rozwiązań. To jednak nie wszystko. Innym ciekawym modelem jest też lampa z ładowarką. Co więcej, gama kolorów i modeli wśród takowych wzbogaconych o ciekawe funkcje lamp, jest wręcz ogromna!

Lampa biurkowa VICKY, to z kolei produkt wyposażony w port USB. Jak zatem widać, oprócz klasycznych propozycji, sklep stawia też na te innowacyjne i wzbogacone o bardzo ciekawe funkcje. Taka oferta jest nie tylko ciekawa, ale i niezwykle kusząca. Zwłaszcza, gdy szukamy dodatków niestandardowych i wyróżniających się.

Bo lampy LED oprócz charakterystycznych zalet mogą wyróżniać się też dodatkowymi funkcjami. A to sprawia, że liczba ich zwolenników cały czas rośnie!