Recenzujemy – Hełm ochronny z osłoną VisorLight

Praca na wysokości wiążę się ze sporym ryzykiem oraz możliwością utraty zdrowia. Kluczową częścią ciała, którą należy chronić przy upadku z większej wysokości, jest głowa. W celu jej zabezpieczenia stosowane są różne hełmy oraz kaski ochronne. W tej recenzji przyjrzymy się bliżej hełmowi marki VOSS-Helme, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji artykułów ochronnych. Lekki hełm ochronny z osłoną VisorLight jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących na wysokościach, a świadczą o tym m.in. parametry tego produktu oraz przeprowadzone testy.

Wygoda i bezpieczeństwo

Hełm wyposażony jest w zintegrowaną przyłbicę, która przystosowana jest do osób noszących okulary. Wspomniana przyłbica zapewnia ochronę oczu przed urazami mechanicznymi oraz oślepieniem. Jej zastosowanie pozwala na kompleksową ochronę nie tylko głowy, ale również narządu wzroku. Zastosowanie odpowiednich technologii sprawiło, że z przyłbicy mogą korzystać osoby noszące okulary – takie udogodnienie dostępne jest tylko w modelach z najwyższej półki.

Wykorzystanie wytrzymałych kompozytów gwarantuje kompleksową ochronę głowy przed obrażeniami ponoszonymi w sytuacji upadku z wysokości. Należ pamiętać, że głowa jest w takich przypadkach najbardziej narażonym elementem, więc warto zapewnić jej odpowiednią protekcję. Hełm mocowany jest na głowie za pomocą 6-punktowego paska, co wpływa w dużym stopniu na komfort użytkowania tego produktu. Produkt VOSS-Helme może zostać dokładnie dopasowany do kształtu czaski, dzięki czemu zwiększana jest wygoda pracy. Chłonny potnik taśmowy absorbuje wilgoć i chroni przed powstawaniem brzydkich zapachów. Właściwości ochronne w połączeniu z wygodą oraz atrakcyjnym wyglądem sprawiają, że model ten jest bardzo chętnie wybierany i cieszy się dużą popularnością.

Największą zaletą tego modelu jest z pewnością poliwęglanowa przyłbica, która odpowiada za ochronę oczu w trakcie wykonywania prac na wysokościach. Model bardzo dobrze spisuje się w niskich temperaturach, więc sprawdzi się także w sezonie zimowym. Po przetestowaniu tego hełmu możemy go polecić wszystkim osobom pragnącym zadbać o ochronę głowy.


Gdzie możesz kupić produkt?

Odwiedź sklep: bhp-gabi.pl

Nasza ocena: 92%👍

lekki_helm_ochronny