Trendy w branży erotycznej na 2019 rok

Jak co roku, także i teraz zmieniają się trendy we wszystkich branżach, także tej erotycznej. Oznacza to, że nowe gadżety staną się teraz bardziej popularne i pożądane.

Przy czym mowa o gadżetach erotycznych nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Co będzie popularne w roku 2019? Jakie trendy wyjdą teraz na światło dzienne i będą najbardziej atrakcyjne dla ludzi?

Największe trendy na rok 2019

Jeżeli chodzi konkretnie o trendy z branży erotycznej na rok 2019, to warto przede wszystkim wspomnieć o nowych gadżetach erotycznych. Coraz większą rolę będą odznaczały się specjalistyczne lalki erotyczne, które wyglądem i wzrostem przypominają prawdziwych ludzi. Wiele osób, inwestujących w takie gadżety, przestanie kupować lalki dmuchane, a zacznie właśnie takie, zrobione z dobrej jakości materiałów. Wraz ze wzrostem jakości produkowanych robotów i ich podobieństwa do ludzi, wzrośnie także ich wykorzystywanie w branży erotycznej. Cyber lalki już teraz są naprawdę popularne, jednak w nadchodzącym roku będą jeszcze popularniejsze.

sex shop internetowy

Kolejnym trendem, tym razem powtarzającym się, który już od kilku lat jest naprawdę popularny, to gadżety w charakterze BDSM. Wszelkiego rodzaju pejcze, kajdanki, maski, sznury do wiązań, czy też inne specjalne przedmioty, będą się w tym roku sprzedawać szczególnie dobrze. Do tej pory nie opadła jeszcze ekscytacja takimi filmami i książkami, jak „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i im podobnych. Coraz więcej osób decyduje się nie tylko na spróbowanie nieco ostrzejszych zabaw łóżkowych, ale także na kontynuowanie ich. Nic więc dziwnego, że gadżety BDSM także i w tym roku będą robić całkiem sporą furorę wśród ludzi – zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Co zawsze jest popularne w branży erotycznej

Oczywiście są też takie rzeczy, które są popularne cały czas i nigdy nie wychodzą z trendów. Przede wszystkim mowa tu o różnego rodzaju lubrykantach, które ułatwiają i uprzyjemniają łóżkowe ekscesy. Także żele jadalne są czymś, co ludzie kupowali i kupować będą. To samo tyczy się także jadalnej bielizny.

Dużym zainteresowaniem będą cieszyć się także wibratory i dilda – oczywiście szczególnie wśród pań. Na rynku obecnie jest wiele modeli tego typu urządzeń, przez co coraz więcej kobiet jest w stanie znaleźć coś specjalnie dla siebie. Ogromną zaletą takich gadżetów jest to, iż z roku na rok ich jakość znacznie się polepsza i są robione z dobrych surowców. Kolejnym powracającym trendem w roku 2019 będą gry erotyczne – takie na podstawie gier planszowych oraz karcianych. Jeszcze więcej osób będzie próbowało w jakiś sposób urozmaicić swoje życie łóżkowe.

wibrator sklep

I coś, czego popularność rośnie z roku na rok, a czego nie powinno zabraknąć w tym zestawieniu: filmy erotyczne. Co roku strony, oferujące tego typu rozrywkę odnotowują znaczny wzrost w ilości dziennych odwiedzin. Także i w tym roku, coraz częściej będą one odwiedzane.

Co zatem wybrać

Aby gadżety erotyczne i inne erotyczne trendy sprawdziły się u ciebie, musisz wybierać takie rzeczy i takie udogodnienia, które będą pasować tobie. Branża erotyczna ma to do siebie, że z roku na rok odnotowuje naprawdę spore wzrosty w zyskach i tak będzie nadal. Z pewnością więc znajdziesz coś dla siebie.

Najwyższej jakości, bezpieczne i ciekawe gadżety erotyczne można znaleźć w sklepie internetowym eRozkosz.