Jak dobrać idealne akcesoria do furtki ogrodzeniowej i ogrodzenia? – automaty do bram, przęsła, słupki bramowe

Ogrodzenie jest niezwykle ważnym elementem architektury. Nie tylko wytycza granice posesji i chroni przed intruzami, którzy chcieliby nie zapraszani na nią wtargnąć, ale również stanowi wizytówkę mieszkańców domu i właścicieli działki, dlatego wybierając materiał na ogrodzenie powinnyśmy kierować się również względami estetycznymi.

Jakie ogrodzenie wybrać?

Decydując się na wybór właściwego stylu ogrodzenia powinnyśmy wziąć pod uwagę nie tylko wygląd swojej działki, ale również otoczenia. Do wyboru mamy styl klasyczny, nowoczesny lub panelowy.

Frontowe ogrodzenia nowoczesne na Twojej posesji

Nowoczesne ogrodzenia są idealnym wyborem dla osób, które preferują minimalistyczne rozwiązania, łączące w sobie estetykę z funkcjonalnością. Należy przy zakupie zestawów ogrodzeniowych pamiętać o tym, aby wszystkie elementy takie jak: słupki bramowe, akcesoria do furtki ogrodzeniowej, automaty do bram przesuwnych lub dwuskrzydłowych oraz przęsła ogrodzeniowe dopełniały się wzajemnie i tworzyły spójną całość.

Akcesoria do furtki ogrodzeniowej w stylu nowoczesnym

Furtka jest wraz z brama wjazdową głównym elementem ogrodzenia. Należy pamiętać, aby stylistyka furtki pasowała do przęseł i słupków, co pozwoli uzyskać spójny efekt estetyczny. Proste furtki będą pasowały do nowoczesnego budynku nie tylko prywatnego, ale także firmowego, zapewniając nie tylko odpowiedni wygląd, ale również wytrzymałość. Akcesoria do furtki ogrodzeniowej powinny być wykonane z najwyższą dbałością po to, aby mogły służyć przez wiele lat. Na rynku dostępne są produkty spełniające wszystkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników, posiadające znak CE, co oznacza, że mogą być bez przeszkód wprowadzane do obrotu we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Furtki posiadają 5 lat gwarancji, są produktem ocynkowanym, a także malowane są proszkowo. Dodatkowo, posiadają w komplecie zawiasy i bramy dostępne z automatem.

Nowoczesne bramy przesuwne z automatem

Bramy przesuwne są wygodnym rozwiązaniem dla właścicieli posesji, w których zainstalowanie bramy dwuskrzydłowej stanowiłoby niekorzystne rozwiązanie ze względu na ograniczoną miejsca. Dostępne do wyboru są dwie możliwości: brama manualna otwierana za pomocą siły mięśni lub brama automatyczna działająca na pilota.

nowoczesne ogrodzenie frontowe z bramą i przęsłami

Coraz większą popularnością ze względu na wygodę użytkowania cieszą się automaty do bram. Dla osób ceniących sobie nowoczesność połączoną z funkcjonalnością, lepszym wyjściem będzie właśnie takie rozwiązanie. Zadaniem bramy wjazdowej jest nie tylko ułatwienie jej użytkownikom wjazdu na posesję, ale również ochrona przed intruzami, pragnącymi bez naszej zgody wtargnąć do środka, dlatego produkty te zostały wyposażone w automaty.

Bezproblemowe korzystanie z pilota ułatwia zamykanie i otwieranie bramy, co jest doskonałym rozwiązaniem ze względu na wygodę, ale również chroni użytkowników przed koniecznością wychodzenia z samochodu w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Najwyższej jakości akcesoria do bram przesuwnych zapewniają prawidłowy montaż i wiele lat użytkowania, dlatego wykonane zostały z wysokiej jakości stali, pokrytej metodą proszkową i ocynkowanej. W komplecie z bramą przesuwną znajduje się słup najazdowy, słup prowadzący, zamek hakowy, rolka najazdowa i prowadząca oraz wózek jezdny. Bramy posiadają znak CE, oznaczający, że produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa i może być wprowadzony do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Słupki bramowe w sklepie z ogrodzeniami

Niezwykle ważnym elementem, dopasowanym do stylu zarówno furtek, bram i paneli ogrodzeniowych są słupki bramowe. Rynek oferuje słupki gładkie i przęsłowe, ocynkowane, dzięki czemu zabezpieczone przed korozją.

Kompleksowy zakup ogrodzenia zapewni nie tylko funkcjonalność i wygodę użytkowania, ale również estetykę w wybranym stylu.