Pandora to nie tylko bransoletki – poznajcie pierścionki Pandora!

Pandora to marka, której nazwa znana jest każdemu, nawet osobom nieszczególnie zainteresowanym wyrobami jubilerskimi.

Kojarzona jest przede wszystkim z bransoletkami, jednak zajmuje się również wytwarzaniem innych wysokiej jakości elementów biżuterii. 

Pandora – jubilerski fenomen 

Początki firmy Pandora sięgają roku 1982, gdy duńskie małżeństwo o nazwisku Enevoldsen otworzyło w Kopenhadze swój sklep z biżuterią. Inspiracji do tworzenia unikalnych ozdób jubilerskich dostarczyła podróż do Tajlandii, podczas której Per i Winnie Enevoldsen poznali zajmujących się ręcznym wyrobem biżuterii miejscowych rzemieślników.

Wycieczka zaowocowała także znaleziskami w postaci szlachetnych kamieni oraz metali, które w dużym stopniu wpłynęły na późniejszy wygląd wyrobów powstałej na początku XXI wieku marki Pandora. Duńska firma jubilerska szybko zyskała międzynarodową renomę, którą w większej mierze zawdzięcza swojemu najbardziej rozpoznawalnemu produktowi – Pandora Charms.

Charms, czyli biżuteria modułowa

Pandora Charms to element modułowej biżuterii, który umożliwia samodzielne komponowanie spersonalizowanych bransoletek. Dzięki systemowi zawieszek doczepianych do łańcuszka bransoletka stwarzana jest od podstaw, można jej przy tym nadać estetykę odpowiadającą charakterowi osoby, która ją nosi.

Umożliwia to nadanie ozdobie niepowtarzalnego wyglądu, zostawiając miejsce dla osobistej ekspresji. Pośród dostępnych w ofercie firmy Pandora charmsów znajdują się takie, które mogą nieść ze sobą symboliczne znaczenie – kojarzyć się z wydarzeniem z życia lub bliską osobą.

W jubilerskim katalogu dostępne są również elementy nawiązujące do zainteresowań i hobby, takich jak podróże, sport czy nawet ogrodnictwo. Charmsy zyskały swoją popularność także dlatego, że pasują do każdego stroju niezależnie od okazji.

Co znajduje się w katalogu firmy Pandora?

Biżuteria Pandora przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie szyk i niezwykłą nienachalną elegancję wyrobów jubilerskich, a także wysoką jakość i staranność ich wykonania. Firma ceni sobie piękno i swobodę w wyrażaniu emocji, skupiając się na celebracji szeroko rozumianej kobiecości.

Biżuteria Pandora nie zna przy tym wieku – przeznaczona jest zarówno dla młodych dziewcząt, jak i dojrzałych kobiet. Chociaż marka zdobyła swoją popularność dzięki bransoletkom modułowym z zawieszkami Charms, w jej katalogu znajdują się również inne elementy biżuteryjne. W ofercie Pandora dostępne są kolczyki, klipsy, łańcuszki i zawieszki, a także niezwykle gustowne i eleganckie pierścionki.

Pierścionki Pandora 

Unikatowe formy i nowoczesny design pierścionków Pandora sprawiają, że nawet niezwykle wymagająca kobieta jest w stanie ulec ich urokowi.

  • Z czego wykonane są pierścionki Pandora?

Pierścionki Pandora wykonane zostały ręcznie z najwyższej jakości srebra lub unikalnych stopów metali platerowanych złotem bądź różowym złotem. Wysadzane są kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi oraz perłami i niezwykle pięknym i wytrzymałym szkłem Murano.

  • Zalety pierścionków Pandora 

Pierścionki Pandora są niezwykle szykowne i delikatne, dzięki czemu wspaniale prezentują się na palcu. Lekkie sploty z dodatkiem motywów kwiatowych oraz zdobień w postaci cyrkonii i pereł nadają im eleganckiego wyglądu. Bijąca od pierścionków magia subtelnej kobiecości sprawia, że stanowią doskonały dodatek do każdej kreacji niezależnie od okazji – sprawdzą się zarówno do eleganckiej sukni wieczorowej, jak i mniej oficjalnego i skromniejszego ubioru do biura lub na spotkanie ze znajomymi.

Olśniewające starannością i lekkością wykonania pierścionki mogą ponadto z powodzeniem pełnić rolę obrączek ślubnych. Istotną zaletą pierścionków i obrączek Pandora jest również ich niezwykle przystępna cena dająca możliwość nabycia wysokiej jakości biżuterii bez większego obciążenia dla portfela.

pandora

Gdzie można kupić pierścionki Pandora?

Pierścionki Pandora wraz z innymi elementami biżuterii marki w postaci bransoletek, łańcuszków, kolczyków, klipsów i zawieszek można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży Eko-Karat oraz JUBILO. Salony prowadzą sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego umożliwiającego wykonanie zakupów bez konieczności wychodzenia z domu.

Osoby zainteresowane nabyciem pierścionka Pandora mogą zapoznać się z pełnym katalogiem produktów jubilerskich znajdujących się na wyposażeniu sklepów Eko-Karat i JUBILO. Dokonując zakupu w tych salonach, klient otrzymuje gwarancję producenta na okres 24 miesięcy od momentu zrealizowania zamówienia. Pierścionek zostaje dostarczony w oryginalnym opakowaniu wraz z załączonym certyfikatem potwierdzającym jego pochodzenie.